.
 

Köşe Yazarları
  Yorum Yap     Arkadaşına Gönder     Yazdır
     
zerparola,hakan zat, bahçeşehir dedikoduları

BAHÇEŞEHİR DEDİKODULARI

Gelin dedikodu yapalım.
Can sıkıntımızı dağıtalım.
Bahçeşehir'de neler olup bitiyor, bilgi ağımıza katalım.
Madde madde yazalım, satır satır anlatalım.

flagyl

flagyl
01-) Akp'li meclis üyesi Nurdan Ertuğrul tarafından işletilen Bahçeşehir Lavazza Cafe kapandı. Nurdan Ertuğrul'un iş protokolünü yenilemeyen Lavazza merkez yönetimi ile dükkanı boşaltmaya yanaşmayan ve siyasi gücünü kullanarak hava parası almayı amaçlayan Nurdan Ertuğrul arasında sert diyaloglar yaşandı.
KC Çarşı'da Çöpçü Restaurant'ı Alman orjinli ortağı ile birlikte açan, daha sonra isim değişikliğine giderek Çöp's Et markasıyla ayakta kalmaya çalışan Nurdan Ertuğrul, geçtiğimiz hafta bir değişikliğe daha imza atarak işletmenin adını Lavazza'yı çağrıştıran La Vache olarak yeniden yapılandırmıştı.
Nurdan Ertuğrul'un La Vache macerasındaki yeni iş ortağı ise Akp Başakşehir 2.Kısım Mahalle Başkanı Oğuz Tolga Ertuğrul.
 
02-) Başakşehir Belediye Başkan Yardımcısı Nurettin Ertemel La Vache'ın açılışında Bahçeşehir'deki tüm banka müdürlerini aynı masada topladı. Bahçeşehir sakinleri tarafından ilgi gösterilmeyen açılışa üstün gayretiyle renkler katan Ertemel, siyasi organizasyonlardaki üstün başarısını, sosyal yaşam arenasında da kanıtladı. Ertemel'in davetlileri arasında Loca'da yeni açılan Etik Life Tıp Merkezi'nin halkla ilişkiler müdürü Sahibe hanım da yer aldı.
 
03-) Bahçeşehir Tenis Kulübü Başkanı Profesör Doktor Saffet Karaca, görevinden ayrıldı. Görev süresi Ocak 2017'de sona erecek olan Karaca'nın sekiz ay öncesine çektiği ayrılış tercihinden sonra yapılan olağanüstü toplantı sonunda tüm üyelerin desteğini alan Ahmet Tuncer, yeni kulüp başkanı oldu.
Yeminli Mali Müşavirlik yapan Tuncer, iletişime açıklığı, özgüveni, sempatisi ve iş bitirme becerisi ile tanınıyor.  
 
04-) Bahçeşehir Acıbadem Tıp Merkezi mevcut bina kompleksini bir kademe daha yükselterek ''Yatılı hasta katı' nı hizmete açıyor. Sağlık Bakanlığı'ndan gerekli izinleri alan kurum, fazla tepki almamak için gelişmeleri şimdilik gizli tutuyor.
 
05-) Akp'li Başakşehir Belediyesi ile birlikte şansı fazlasıyla açılan Rudo Börek, yeni şubesini Akbatı Restaurantlar Meydanı, Midpoint yanında hizmete sundu.
 
06-) Bahçeşehir Gönenli, Ispartakule Bizimevler Çarşı'ya üç katlı dev bir hizmet noktası açıyor.
Hazırlıkların son aşamaya geldiğini ifade eden İsmail Çoban, Gönenli kalitesini Ispartakule sakinleriyle buluşturmak için sabırsızlandıklarını belirtiyor.
 
07-) Bahçeşehir Gaz Dağıtım A.Ş Olağan Genel Kurulu yapıldı. Genel Müdürlük görevini Bahçeşehir BP'nin eski sahibi Mehmet Açıkgöz'ün üstlendiği şirket, yeni yıl hedeflerini tanımladı.
Süzer Grubu'na ait Bagdaş'ın yıllık oransal kar marjı parmak ısırttı.
 
08-) Hoşdere'de yaşayan Roman vatandaşlara her seçim öncesi ''Akp'ye oy atın, size Kibariye'yi getireyim'' diye söz veren Mevlüt Uysal'ın 2016 Hıdırellez şenliklerinde sözünü tutup tutmayacağı merakla bekleniyor.
 
09-) Yeşiltepe haberimizin ardından bölgeyi abluka altına alan Akp güçleri ve belediye birimleri panik içinde bilgiyi sızdıran kişi veya kişileri arıyor.
 
10-) Bahçeşehir'e kısa bir süre önce giriş yapan koşu ayakkabısı mağazası Outrunner kepenk kapattı.
 
11-) Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal'ın Bahçeşehir'deki bir işletme sahibine ''Gel seni sosyal demokrat Akp'li yapalım. Alkolsüz işletme açarsan belediyeden en az iki milyon liralık yemek işi bağlayalım'' sözlerini sarfettiği iddiası esnaf piyasasını heyecanlandırdı.
 
12-) Üç, dört ay kadar önce yüklü borç yüzünden yetkili kurum tarafından elektrikleri kesilen Loca, uzun süren mücadeleler sonucunda şirketle anlaşmış ve ödemenin bir kısmını yaparak büyük bir rezaleti kapı aralığında bırakmıştı. Loca'da aidatların toplanamaması, yönetim yapısının düzenli olarak akış alamaması, normal hizmetlerin bile kesintiye uğraması birçok dükkan sahibini tedirgin etmiş durumda. Yönetimin yeni sorumlusu Cevheri's restaurant işletmecileri.
 
13-) Bahçeşehir Boğazköy yolu, Boğazköy giriş köşesinde yer alan ve çok uzun süre ''Ziyade Balık kendi mülkünde yakında hizmetinizde'' tabelasına rağmen iki seneye yakın kapalı kalan bina kompleksi yıkılarak yenileniyor. İnşaat ruhsatının, iş tabelasının, izin ve onay açıklamalarının olmadığı şantiye gözlerden uzak halde imalatını sürdürüyor.
 
14-) Loca'daki Roma Dondurma kepenk kapattı.
 
15-) Loca'nın önünde araçlar tarafından yoğun işgale uğrayan alan İspark'a kiralanmak üzere.
 
16-) Baharın gelişi ile birlikte, bahçesi olan Bahçeşehir esnafı yeşillik alanlarını ve ağaçlarını bakıma aldı. Önlerinde ve yanlarında bulunan yeşil potansiyeline doğaya uyumlu çiçek grupları ekenler, farkına varmadan belediye ile aynı bitkiyi kullanınca, Başakşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerinin ilginç tepkisiyle karşılaştı. ''Bizden mi çaldınız?''
 
17-) Bahçeşehir KC çarşıda dükkan önündeki kış bahçesi çıkmalarından kira bedeli alan belediye, Galleria, Mavi Çarşı'da da aynı yöntemle para rekorları kırıyor. Son olarak Wienerwald işletmesine dükkan hacminin ikibuçuk katı kadar yer açma hakkı tanıyan ve planda yeşil alan olarak görülen bölgeyi ticari envanterine koyan belediye yönetimi, Bahçeşehir'in her santiminden altın yumurta çıkartıyor.
 
18-) Bahçeşehir Ticaret Merkezi girişinde bir müddet önce yer alan Rudo, halkın pasaja geliş, giriş yollarının tamamını kapatarak işletme sınırlarına kattı. Akp'ye yakınlığı ile tanınan Orhan Şenyüz'ün Nurettin Ertemel himayesinde katettiği başarı yolları takdir topladı.
 
19-) Bahçeşehir Ramazan etkinlik alanına portatif bir dizi kafe-restaurant kurduran, ancak söz konusu işletmelere su hattı çekmeyi masraf sayan belediye yönetimi, alanda tuvalet bulunmaması nedeniyle çevre restaurantların tuvaletini kullanan vatandaşların yol açtığı işletmeci şikayetine aynı cevabı veriyor.
''Tamam etkinlik alanını kaldıralım, yerine cami yapalım. Böylece tuvalet, lavabo problemi kendiliğinden ortadan kalkmış olur.''
 
20-) Funda bloklarında serbest alanda evcil köpeklerini gezdiren kat malikleri Akp'li bir yöneticinin fiili ve sözlü saldırısına maruz kalıyor. Son olarak 25 yaşlarındaki bir gence saldıran ve ağır yaralayan şahsa şimdilik kimse dokunamıyor. ''Siz benim kim olduğumu biliyor musunuz? Burada köpek gezdirtmem'' diyerek naralar atan Akp'linin Funda sakinlerini çileden çıkardığı belirtiliyor.
Bader konuyu takibine almış durumda.
 
Şimdilik bu kadar.
En derininden saygılar....
 
Yorumlar
Yorum Yap


Bu habere henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap'a tıklayarak ilk yorumu sen yapabilirsin.

 
 
 
KÖŞE YAZARLARI
İbrahim Dinç
Başakşehir Nasıl Kazanılır?
Fatma Yazgan
Savaş İstemiyoruz
Esat Korkmaz
Gezi Direnişinden
Ebru Öztürk
Türk Dili Günü
Şirvan Yücel
Samimiyet Ve Mahremiyet
Hakan Zat
Varolsun Bahçeşehir
POPÜLER HABERLER
SOĞUK HAVALARA ...
YENİ YILI SEVME...
GERÇEKLİK VE ME...
BENİM BAŞAKŞEHİ...
SESSİZLİĞİ KESF...
BAŞAKŞEHİR İKİT...
GERÇEK MUTLULUK...
​KÜS MÜYÜZ?
BAHÇEŞEHİR DEDİ...
Tümü
SON HABERLER
TÜRK DİLİ GÜNÜ
GEZİ DİRENİŞİND...
TURİZMİN TARİHİ
BAŞAKŞEHİR NASI...
Tümü
Haber bilgisinin gönderileceği e-posta adresini giriniz.
 
  Gönder  
 
  İptal  
 
 
rss facebook  Twitter

Gündem | E - Gazete | Köşe Yazarları | Vip Röportaj | Referanslar | Bize Ulaşın
ANASAYFA | FOTO GALERİ | VİDEOLAR | ANKETLER KÜNYE | SİTENE EKLE | İLETİŞİM


Pikare 2022
Yeniliklerden Haberdar Olmak İçin
   
Valid CSS! Valid XHTML 1.0 Transitional