Yazdır  
HASIRLI KONYA MUTFAĞI İÇİNDE LEZZET SAKLI
Üstü çıtır, altı kıtır ekmeğin İstanbul’daki başarılı adresi ‘’Hasırlı Konya Mutfağı’’ yeni şubesini Bahçeşehir’de hizmete açtı.

Birbirinden leziz tatları, geniş salon ambiyansı, yüksek kapasiteye sahip müşteri oturum alanı, üstün hijyen donanımı, modern açık mutfağı, fonksiyonel çocuk oyun odası, rahat otopark imkanı ve üst kalitede servis standardı ile farkını kanıtlayan elit marka, müthiş lezzetler kervanına taze bir soluk kattı.

  

EN DOĞALI
Konya mutfağı kültürünü layıkıyla temsil eden Hasırlı Konya Mutfağı,  nefis ürün seçenekleri sunuyor.
Yöresel kimliğin favori lezzetleri ‘’ Etli Ekmek, Peynirli Pide , Fırın Kebabı, Bamya Çorbası, Tirit Kebabı, Sacarası Tatlısı’’ damak keyfine eşsiz anlamlar katıyor.
İnce açılmış hamurla hazırlanmış üstü çıtır, altı kıtır  ‘’Etli Ekmek’’ ve taş fırında pişirilmiş ‘’Fırın Kebap’’, Hasırlı aşçılarının usta ellerinde mükemmelliğe dönüşüyor.
Kıyma harcı belirli oranlarda karıştırılan kuzu ve dana etinden oluşuyor. Bu özel reçete, şahane bir tatla bütünleşiyor.
Dana eti, yağ oranının dengelenmesine katkı veriyor. Konya unuyla hazırlanan hamur elle açılıyor. Etli ekmeğin boyu istenilen boyutta yapılabiliyor. Etli ekmeğin, üzerinde Konya'nın taze bez tulum peynirinin konulmasıyla oluşan Mevlana adlı sunumu da var. Peynirseverler için güzel bir lezzet deneyimi.

 v
GÜNBOYU KAHVALTI MUTLULUĞU
Konya lezzetlerinin usta mekanı Hasırlı, gün boyu devam eden ‘’Konya Usulü Köy Kahvaltısı’’ ile çok iddialı.
Peynirli sıkma böreği, sündürme (Konya peynirinin güveç kabına konularak fırına verilmesi ile oluşan harika lezzet)  Konya beyaz kiraz reçeli ve ceviz reçeli kahvaltının baş aktörleri.
35 farklı çeşitten oluşan kahvaltı menüsü, günün her saatinde servise açık.  Ürünler, tamamen doğal. Katkı maddesi içermiyor.
Deriye basılarak hazırlanan ‘’Divle peyniri’’, başka yerlerde kolay kolay bulunamayacak özel bir peynir çeşidi.
Rokfor peynirinin atası olarak biliniyor. Uluslararası gurmeler tarafından dünyanın en klas tulum peyniri olarak gösteriliyor.
Adını, Konya -Ayrancı -Üçharmancı’nın güneyinde bulunan ‘’Divle Obruğu’’ mağarasından alıyor.
En önemli özelliği, tamamen organik olması. Hasırlı markası için özel olarak üretiliyor.  
Kahvaltı ürünlerinin tamamı perakende olarak kilo bazında satın alınabiliyor.
 
AVANTAJLARA YAKIN OLUN
Ailelerin, dost meclislerinin ve arkadaş kitlelerinin lezzet durağı Hasırlı Konya Mutfağı, Beylikdüzü Beykent ve Marmarapark AVM şubelerinden sonra Bahçeşehir’de  de kalitenin simgesi.
Tüm şubeler ücretsiz vale ve otopark hizmeti veriyor.
Sosyal medyayı kullanan yoğun takipçi sayısı, farklı sürprizlerle, bir dolu heyecan yaşıyor.
Yer bildiriminde bulunan, fotoğraf görsellerinin altına beğeni ve yorum paylaşanlar arasından yapılan değerlendirmede, #HasirliMutluKonuk takipçilerine 2 kişilik yemek ikram ediliyor.
Etler, Konya besi çiftliklerinden geliyor. Helal kesim kriterlerine göre, kasap ustaları tarafından günlük olarak işleniyor.
Un, peynir ve tereyağı, Konya’ dan temin ediliyor .  
Özel gün kutlamaları ve grup davetleri için, ses ve görüntü sistemi ile donatılan toplantı odasını rezerve edebilirsiniz.