Yazdır  
BAHÇEKENT FLORA HIZLI BAŞLADI
Emlak Konut GYO A.Ş güvencesiyle, İzka İnşaat, Dağ Mühendislik ve Star İnşaat ortaklığı ile hayata geçirilen Bahçekent Flora projesinin lansman programı 10 Haziran Salı günü Çırağan Sarayı'nda yapıldı.

ventolin dosage

ventolin

Parola Bahçeşehir Gazetesi bu güzide proje hakkında tüm bilgi detaylarını Proje Müdürü Sayın Gökhan Yıldız'dan aldı.

çOK FARKLI BİR DüNYA

Bahçeşehir-Hoşdere-Hadımköy yolundayız.

Bahçekent Flora'nın zengin sosyal donatı alanları, doğa parkı sahaları ve verimli yeşil dokuları projenin tadını ve ayrıcalığını öne çıkarıyor.

300 Milyon lira yatırım değeriyle, 875 konut ve ticari alanın oturduğu beş parselden meydana gelen projede, 22 bin metrekarelik geniş peyzaj alanı, 140 bin metrekare alana yayılan Bölge Parkı ile gölet, şelale, dinlenme istasyonları, spor parkurları gibi fonksiyonel yaşam avantajları büyük beğeni topluyor.

Projenin dikkat çeken başka bir unsuru ise 45-50 bin metrekare alana serpilecek açık hava AVM. 45-50 senelik gerçek ve heybetli ağaç sırasının arasından geçen orman yolu, tek katlı ticari üniteler, çok yüksek olmayan blok seviyeleri, bol oksijen, derin ve ahenkli ortak kullanım alanları konsepte duyulan aidiyet hissini güçlü kılıyor.

HER ŞEY DüŞüNüLDü

Her daire için bir araçlık kapalı garaj yeri var. Teknolojik hibrit otoları da düşündük. Kapalı garajımıza bu tip araçlar için elektromekanik donanım koyduk.

Projemiz kısmen güneş enerjisinden fayda alan bir yapıda.

Yeni yönetmelik gereği dairelere özel ısı ölçer aletler takıldı. Konut sahibi tükettiği kadar enerji bedeli ödeyecek. Saunalar, yüzme havuzları tamamen üst segment sağlık kurallarına ve güvenlik sınırlarına göre hizmet üretecek.

Bina yüksekliklerinde fazla zorlama yapmadık.

Proje yükseklerde değil. 10 katlı, 13-14 katlı bloklar ağırlıkta.

En uzun binamız zemin hariç 20 kat.

120 bin metrekarelik alanda toplam 200 bin metrekareyi inşaat alanı olarak kullanıyoruz. 98 bin metrekare konut ve ticari alanlar için ayrılmış durumda.

450 tane 40-50 yaşında güzel ağacımız var. İstanbul'da birçok konut projesi portföyüne değer katmak için olgun ağaç ararken, biz kendiliğinden böyle bir potansiyel yakaladık. Buraları eskiden askeri arazi konumunda kaldığı için ağaç kapasitesi hem korunmuş. çoğu iyi durumda. 

Dairelerimiz 1+1 den 4+1 e kadar değişik tip, model ve özelliklerde.

65 metrekare ile 187 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip daire seçeneklerimiz mevcut. İlk etabın, 2016 yılının Eylül ayı gibi teslim edilmesi planlanıyor. Lansmanla birlikte güzel bir talep dönemi başladı.

Projenin % 25 lik bir bölümü bir günde satıldı. 

İlgiden ve gelişmelerden çok memnunuz.