Yazdır  
BAHÇEŞEHİR GÖLET DE 30 AĞUSTOS
Başakşehir Belediyesi, genç şarkıcı Yusuf Güney’i Bahçeşehir’e getirdi. 30 Ağustos Zafer Bayramı vesilesiyle Gölet Arena Park sahnede performans veren müzisyen, geniş repertuarından seçme şarkılar seslendirdi. Spor kıyafetleriyle ve rahat görünümüyle dikkat çeken Güney, ‘Melekler seni bana yazmış’ adlı eseriyle alkış almayı bildi.

SÜRPRİZLER GEÇİDİ
Başakşehir Belediyesi koordinasyonuyla somutlaşan 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlama programında sanat rüzgarları esti.
Bando takımının uyumlu gösterisi ve sahne şovları, etkinliğe katılan vatandaşların coşkusuyla desteklendi. Halk oyunları ekiplerinin başarılı sunumları, ezgilerle beslenen otantik figürler, bayraklarla renklenen bütünsellik, atmosfere enerji yükledi.

  
   

AĞUSTOS ZAFERLER AYI
Kutlama gecesinde bir konuşma gerçekleştiren Başakşehir belediye başkanı Yasin Kartoğlu duygularını dile getirdi;
‘Ne mutlu ki böyle bir vatanın evlatlarıyız. Buradaki tablo gerçekten çok güzel. Tarihimize baktığımızda Ağustos ayının aslında zaferler ayı olduğunu görüyoruz. 26 Ağustos 1071, Sultan Alparslan’ın Malazgirt zaferini ecdadımıza yaşattığı gün. 30 Ağustos, Gazi Mustafa Kemal ve silah arkadaşlarının mücadelesiyle gelen Dumlupınar destanının ve Büyük Taarruz’un anıldığı zafer günü.
Bu topraklar için canlarını feda eden şehitlerimize rahmet diliyorum. 30 Ağustos Zafer Bayramı’mız kutlu olsun.’

30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamalarının Bahçeşehir organizasyonu, katılımcılara sunulan plaketler, takdim edilen çiçekler ve iletilen teşekkür mesajları ile sonlandı.