.
 

Vip Röportaj
  Yorum Yap     Arkadaşına Gönder     Yazdır
     
tatlı anlar sizi anlar nefis demet,nefis demet, devrim aydın,

TATLI ANLAR SİZİ ANLAR

Devrim AYDIN
Nefis Demet Genel Müdürü

lamı yoğun, seçkin günlerde, ömrü payidar kılan kutlama takvimlerinde, taçlanması gereken anıların yıl dönümlerinde, özellik taşıyan tarihlerin hatırlanma vakitlerinde, hayatımıza değer katan sevdiklerimize sıra dışı heyecanlar yaşatmak isteriz. Sürprizlerle dolu bu sempatik paylaşımların, hem damaklarda, hem duygusal hoşluklarda, hem de göz bebeklerinin gülümseyen ışığında müjdeler bırakmasını arzu ederiz.
Neler yapabiliriz, o büyük buluşmayı nasıl sonsuz kılabiliriz diye düşünürken, farklı arayışlara yöneliriz.
İşte o zorlu anlarda size nefis fikirler servis edecek bir çözüm noktanız var.
Yola çıkış sürecinizi tanımlar mısınız?
Asıl mesleğim İngilizce öğretmenliği. 15 yıl devlet ve özel okullarda görev yaptım. Mesleğimi devam ettirirken, kuzenim sayesinde hediyelik meyveler konusu ile tanıştım. Çok enteresan geldi. Türkiye’de o dönemde sektörde rakibi olmayan Bonnyfood’un bayisi olmaya karar verdim. İki işi birlikte yönetmek zordu. Çok sevdiğim öğretmenlik mesleğinden ayrılmak durumunda kaldım. Belirli sürecin geçmesinin ardından Bonnyfood ile işbirliğimizi sonlandırdık. Nefis Demet adında kendi markamı kurdum. Yola devam ediyorum.

   

Faaliyet alanlarınız?
Nefis Demet, hediyelik meyve üzerine 2008 yılından beri faaliyet gösteriyor. Müşterilerimizden gelen siparişlere göre meyve, kek, kurabiye, truffle ve karışık demetler oluşturuyoruz. Ürün talepleri nefisdemet.com veya mobil uygulamamız üzerinden iletilebiliyor. Hediye portalı değiliz. Konseptimiz dahilinde, aile ortamını sağlamayı başaran bir şirketiz. Müşterilerimiz ile samimiyet içinde, güzel iletişimler yaratmayı hedefleriz. En anlamlı ve özel günlerde yanlarında olmayı arzu ederiz.

Hediyelik meyve pazarında hareketlilik nasıl?
Yılın ilk yarısı, son yarısına kıyasla daha hızlı geçer. Bunun sebebi özel günlerin yoğunluğu ve tatil sezonunun henüz başlamamış olmasıdır. Okulların açıldığı tarihlerde, hediyeleşme satış ivmesi kazanır. Öğretmenler günü, yılbaşı, dünya kadınlar günü, anneler günü gibi tarihler yoğunluğun arttığı zamanlardır. Yaz döneminde yaşadığımız sakinlik, eksiklerimizi giderme, alt yapımıza yatırım, personel eğitimleri gibi konuların tamamlanmasına olanak tanır.  Hızlı sezona eksiksiz başlama fırsatını yakalarız.

Öncelikli hedeflerinizi öğrenebilir miyiz?
Dokuz senede oluşturmuş marka değerini korumayı hedefliyoruz. Bu yıl 20 franchise noktasını hizmete alarak ailemizi büyüteceğiz. Bu sayede ulaşabildiğimiz her noktaya meyve sepetleri mutluluğunu götürmek istiyoruz. Meyve demeti pazarında yaklaşık yüzde 67’lik bir paya sahibiz. Bu gücümüzü pazarda liderliğe gelene kadar daha da arttırmayı hedefliyoruz. Günde 500-750 meyve demeti siparişi alıyoruz. Bu yıl meyve demeti hedefimiz 250 bin.  Özel günler için yaptığımız indirim ve kampanyalar sayesinde sipariş sayımızı fazlalaştırmayı istiyoruz.

Favori ürünler nelerdir?
Yazın en çok tercih edilen ürünlerimiz meyve demetleri. Çilekli ürün çeşitlerimiz de fazla talep görüyor. Fresh Berries ve Fresh Fruit favoriler.
Ürünlerimizi hazırlarken aylık ortalamalarda 1.5 ton çilek, 500 kilo muz, 500 kilo kivi ve 1 ton çikolata kullanıyoruz. Sipariş yoğunluğumuz, özel günlerde artış gösteriyor. Üretim hacmimiz dört katına kadar çıkabiliyor.
Ürünleri, müşterilerimizin en çok talep ettiği meyvelere göre çeşitlendiriyoruz. Mevsimin özelliği de önemli bir kriter. Daha sonra sanatsal tasarım aşaması geliyor. İşlemi tamamlanmış ürünü sitemizde yayına alarak siparişe hazır hale getiriyoruz.
 

 
 
Yorumlar
Yorum Yap


Bu habere henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap'a tıklayarak ilk yorumu sen yapabilirsin.

 
 
 
KÖŞE YAZARLARI
Ali Özdeğirmenci
Uzaktan Eğitim
Şirvan Yücel
Gerçek Mutluluk Nedir?
Hakan Zat
Başakşehir Virüs Haritası
Doçent Dr. Haluk Saçaklı
Neden Zor Kilo Verilir?
POPÜLER HABERLER
ROTAM ATATÜRK V...
GÜNDE 30 BİN CO...
VİRÜS EMEKÇİYİ ...
VİRÜSE KARŞI EV...
Göletin Yakışık...
İOSB BİTMEYEN R...
BU OKULA DİKKAT
​MUCİZE DEĞİL T...
BAHÇEŞEHİR'in G...
Tümü
SON HABERLER
VİRÜSE KARŞI EV...
VİRÜS EMEKÇİYİ ...
ROTAM ATATÜRK V...
GÜNDE 30 BİN CO...
Tümü
Haber bilgisinin gönderileceği e-posta adresini giriniz.
 
  Gönder  
 
  İptal  
 
 
rss facebook  Twitter

Gündem | E - Gazete | Köşe Yazarları | Vip Röportaj | Referanslar | Bize Ulaşın
ANASAYFA | FOTO GALERİ | VİDEOLAR | ANKETLER KÜNYE | SİTENE EKLE | İLETİŞİM


Pikare 2020
Yeniliklerden Haberdar Olmak İçin
   
Valid CSS! Valid XHTML 1.0 Transitional