.
 

Gündem
  Yorum Yap     Arkadaşına Gönder     Yazdır
     
zerparola, bahçeşehir haberleri, medical park, istinye üniversite hastanesi

Süper sağlık müjdesi İSTİNYE ÜNİVERSİTE HASTANESİ

İmalat hazırlıkları uzun süreden beri titizlikle sürdürülen, teknolojik kriterleri ve yüksek donanımlı altyapı özelliği ile İstanbul'un en değerli sağlık yatırım projelerinden birisi olarak nitelendirilen İstinye Üniversite Hastanesi, Esenkent-Bahçeşehir yolu köşe noktasında yer alan muhteşem bina kompleksinde 12.12.2016 salı günü faaliyete başladı.
İstinye Üniversitesi'nin uluslararası tıp alanında kabul gören akademik imajını ve Liv Concept kurumsallığının kaliteli hizmet anlayışını aynı bünyede buluşturan proje, hasta haklarını ve konforunu önceleyen reel yaklaşımı, alanında başarısı kanıtlanmış uzman kadro yapısı ve modern tarzıyla mükemmelliği amaçladı.
 
GÜÇLÜ ŞİRKETSEL YAPI
İstinye Üniversite Hastanesi, Medical Park, VM Medical Park ve Liv Hospital’ın çatı şirketi MLP Care’in sağlık sektöründeki 23 yıllık bilgi tecrübesi ve deneyiminin başarılı bir ifadesi.
Eğitim odaklı çalışmaları ve bilimsel sağlık araştırmalarını kapsayan üçüncü basamak sağlık hizmetini sunmayı hedefleyen hastane,  kardiyolojiden genel cerrahiye, kadın doğumdan çocuk hastalıkları ve cerrahisine kadar tüm branşlarda hasta kabulüne başladı.
 
SAĞLIK DEVRİMİ
MLP Care Yönetim Kurulu Başkanı ve İstinye Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Muharrem Usta, Esenkent-Bahçeşehir bölgesinde sağlık hizmeti üretimine başlayan İstinye Üniversite Hastanesi'nden övgüyle bahsetti.
İşte Usta'nın projeye yönelik görüşleri; ''İstinye Üniversite Hastanesi’nin hasta bakım anlayışının temelinde hastanede yatış süresini azaltma hedefi ön planda.
Hastalarımıza akademik, uzman kadrolar ile verdiğimiz muayene, tanı, tedavi süreçleri, ileri teknolojiden temel alan uygulamalarla destekleniyor.
İhtiyaçlara göre oluşturulmuş özel sağlık hizmetlerinin kusursuz şekilde sunumu amaçlanıyor.
Üniversite hastanemize gelecek hastaların, tedavi ve kontrollerin tüm aşamalarında kendilerini çok değerli hissetmeleri için tüm detaylar yapılandırılıyor.
Sağlıkta mükemmeliyeti, üst seviyede hasta memnuniyetini ve güler yüzlü hizmeti prensip edindik.
‘Medikal koçluk’ olarak tanımlayabileceğimiz bu bakış açısıyla İstinye Üniversite Hastanesi’ni İstanbul’un ve Türkiye’nin en önemli sağlık yatırımlarından biri olarak projelendirdik.''
 
STATÜ TANIMLANDI
Esenkent-Bahçeşehir yol güzergahı köşe noktasında kapılarını açan İstinye Üniversite Hastanesi, “Leading International Vision”  adıyla bilinen ''Sağlıkta Uluslararası Vizyon'' prensibinin baş harfleri olan LIV konseptinin temsilcisi.
İleri tanı ve tedavi yöntemlerini dünyayla eş zamanlı kullanan Liv Hospital’ın uluslararası standartlardaki hizmet anlayışının yeni adresi.
“Liv Concept”, bölgenin sağlık standartlarını değiştirecek, beklenti ve ihtiyaçları çağdaş çözümlerle yönetecek yeniliğin resmi.
 
ACİL DURUMLAR DÜŞÜNÜLDÜ
İstinye Üniversite Hastanesi toplam 62 bin 500 metrekare kapalı alanda hizmet veriyor. Acil durumlarda yoğun bakım odasına dönüşebilen 16 adet gözlem odası, değişik fonksiyonları ile zengin işlevsellik gösteriyor.
Acil ünitesi 7/24 uzman hekimlerin kontrolünde. 307 yatak kapasitesine sahip hastane, 10 modern ameliyathane, tam donanımlı 94 yoğun bakım/gözlem yatağı ve acil durum transferleri için helikopter pisti ile ayrıcalığını simgeliyor.

 
 
Yorumlar
Yorum Yap


Bu habere henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap'a tıklayarak ilk yorumu sen yapabilirsin.

 
 
 
KÖŞE YAZARLARI
Ali Özdeğirmenci
Uzaktan Eğitim
Şirvan Yücel
Gerçek Mutluluk Nedir?
Hakan Zat
Başakşehir Virüs Haritası
Doçent Dr. Haluk Saçaklı
Neden Zor Kilo Verilir?
POPÜLER HABERLER
BOĞAZKÖY CAMİİ ...
TÜRKİYE DE KALA...
TÜRKİYE’NİN İNT...
ESENYURT YOLLAR...
ŞAHİNTEPE DEVE ...
ESENYURT DEZENF...
İSTANBUL TRAFİĞ...
BAŞAKŞEHİR'E CO...
MUTLU GELECEK ...
Tümü
SON HABERLER
ŞAHİNTEPE DEVE ...
AVCILAR DÖNÜŞÜM...
İBB BEYLİKDÜZÜ ...
TÜRKİYE DE KALA...
Tümü
Haber bilgisinin gönderileceği e-posta adresini giriniz.
 
  Gönder  
 
  İptal  
 
 
rss facebook  Twitter

Gündem | E - Gazete | Köşe Yazarları | Vip Röportaj | Referanslar | Bize Ulaşın
ANASAYFA | FOTO GALERİ | VİDEOLAR | ANKETLER KÜNYE | SİTENE EKLE | İLETİŞİM


Pikare 2020
Yeniliklerden Haberdar Olmak İçin
   
Valid CSS! Valid XHTML 1.0 Transitional